Op 2 en 3 oktober kun je via QR-codes op verschillende plekken in de stad een melding maken bij het Meldpunt sociale veiligheid van de Gemeente Leiden. Je vindt de QR-codes onder andere bij podia, toiletten en EHBO-posten. Melden kan ook anoniem. Heb je behoefte aan ondersteuning? Dan kun je aangeven dat je graag wilt dat een vertrouwenspersoon contact met je opneemt.
Wat moet ik doen als ik direct hulp nodig heb?
Is er direct gevaar of heb je met spoed hulp nodig? Bel altijd 112. Wil je iets melden of aangifte doen bij de politie en is er geen spoed? Bel dan 0900-8844.
Waar kan ik terecht voor hulp of ondersteuning?
Heb je een nare seksuele ervaring meegemaakt? Dan kun je 24 uur per dag gratis en anoniem bellen met het Centrum Seksueel Geweld via 0800-0188. Heb je behoefte aan steun na een andere ingrijpende gebeurtenis? Neem dan contact op met Slachtofferhulp via 0900-0101.